امروز : پنجشنبه, ۲۴. آبان ۱۳۹۷
VTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM Slideshow

PDF چاپ نامه الکترونیک

" رهبر معظم انقلاب در دیدار فرماندهان سپاه: دشمن درپی نفوذ در مراکز تصمیم‌گیرنده و تصمیم‌ساز است/ سپاه جلوی نفوذ امنیتی را با قدرت می‌گیرد/ آمریکا مظهر کامل استکبار جهانی است "

تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۳
نوشته شده توسط : مدیریت وب سایت   

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب در دیدار فرماندهان و کارکنان سپاه که صبح امروز برگزار شد، تاکید کردند: ‫امروز نفوذ دشمن یکی از تهدیدهای بزرگ برای این کشور است.

ایشان فرمودند: نفوذ اقتصادی و امنیتی در مقابل نفوذ فکری، فرهنگی و سیاسی اهمیت کمتری دارد، البته مسئولان گوناگون از جمله سپاه جلوی نفوذ امنیتی را با کمال قدرت می‌گیرند. چشمان بینای مسئولان اقتصادی باید در مقابل نفوذ اقتصادی باز باشد‬‌.

خبرگزاری فارس: دشمن درپی نفوذ در مراکز تصمیم‌گیرنده و تصمیم‌ساز است/ سپاه جلوی نفوذ امنیتی را با قدرت می‌گیرد/ آمریکا مظهر کامل استکبار جهانی است

رهبر معظم انقلاب همچنین تصریح کردند: ‫دشمن برای نفوذ فرهنگی سعی می‌کند باورهایی که جامعه را سرپا نگه داشته دگرگون، مخدوش و در آنها رخنه ایجاد کند، برای نفوذ سیاسی سعی می‌کنند در مراکز تصمیم‌گیری و اگر نشد در مراکز تصمیم‌سازی نفوذ کنند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمودند: وقتی یک کشور این‌گونه تحت نفوذ سیاسی قرار گرفت، حرکت و جهت‌گیری‌های آن کشور طبق اراده‌ی مستکبرین خواهد بود‬‌.

ایشان انقلاب را یک امر دائمی عنوان کردند و افزودند: عده‌ای در داخل و خارج این حرفها را تکرار می‌کنند که انقلاب تمام و به جمهوری اسلامی تبدیل شد. این اصلا قابل تبدیل نیست. جمهوری اسلامی باید مظهر انقلاب و همان حالت تحول دائمی باشد.

فرمانده معظم کل قوا فرمودند: اگر ما بیدار باشیم، امید دشمن ناامید خواهد شد. وعده می‌دهند که ایران 10 سال دیگر، این ایران نیست. نباید گذاشت این فکر و امید شیطانی در دل دشمن پا بگیرد. باید پایه‌های انقلاب و فکر انقلابی را بسیار مستحکمتر کرد. این وظیفه اساسی نخبگان سپاه و همه نخبگان انقلابی کشور است.

ایشان خطاب به فرماندهان سپاه گفتند: اولین کسی که باید سپاه راگرامی بدارد خود شما هستید. بافت معنوی، فکری، عقیدتی و عملی سپاه را هرچه مستحکمتر کنیدو از بهانه هایی که ممکن است کسانی بگیرند بشدت بپرهیزید.

حضرت آیت‌الله خامنه ای با تاکید بر دنبال کردن خط مستقیم و درست انقلاب در زمینه های گوناگون اقتصادی، مالی، سیاسی و امثالهم، افزودند: دنبال چیزهایی که می‌تواند به کرامت سپاه لطمه وارد کند مطلقا نروید و باید این شأن و حیثیت واقعی را باید حفظ کرد.

رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کردند: پاسدار انقلاب یعنی انقلاب زنده، موجود و حاضر است. اگر آنچنان که برخی ادعا یا آرزو می‌کنند، انقلاب مرده بود، پاسدار لازم نداشت.

ایشان شناخت دشمن را از ابعاد پاسداری انقلاب عنوان کردند و افزودند: دشمن، استکبار جهانی است که مظهر کاملش امریکا و عواملش، رژیم‌های مرتجع و آدمهای خودفروخته و ضعیف‌النفس هستند.

حضرت ایت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه ایمان به خدا باید با کفر به طاغوت همراه باشد، فرمودند: تکیه تبلیغات دشمن بر این است که کفر به طاغوت را در مردم تضعیف کند در حالیکه ایدئولوژی زدایی از سیاست داخلی و خارجی که درحرفهایشان می گویند، درست ضدحقیقت است و این سیاست‌ها باید براساس مبانی و اصول انقلاب و اسلام بوجود آید.

 

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۵
 

نظرسنجی

شما از جوملا چه استفاده ای می کنید؟
 

آمار سایت

OS : Linux s
PHP : 5.6.38
MySQL : 5.5.60-MariaDB
زمان : ۰۴:۰۳
ذخیره سازی : غیرفعال
GZIP : غیرفعال
اعضا : 13309
محتوا : 1910
پیوندها : 6
بازدیدهای محتوا : 1480306

نظرسنجی

نظر شما در رابطه با اطلاع رسانی سایت چیست ؟

خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 100%

تعداد آرا: 1
The voting for this poll has ended on: 11 آبان 1391 - 09:35

ماژول اسکرول جوملا