امروز : جمعه, ۲۳. آذر ۱۳۹۷
VTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM Slideshow

انتشارات
کتاب وصف خورشید PDF چاپ نامه الکترونیک
سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۰۷:۲۱

کتاب وصف خورشید حکایت دلدادگی آزادگان به حضرت امام خمینی(ره) در دوران مقاومت است.شعرای متعهد آزاده در طول دوران پر مشقت اسارت،به  رغم همه تنگنا ها و مشکلات وفضای پر اختناق محیط اردوگاهها که توسط بعثی ها ایجاد شده بود با قبول مخاطرات،تمام تلاش خود را به کار بستند تا با سرودن اشعار در مناسبت های مختلف،روحیه هم بندان خود را حفظ کنند.این اشعار سرشار از احساسات پاک  کسانی است که دل در گرو عشق امام داشتند و بعد مکان و طول زمان هرگز خدشه ای بر این عشق پاک و صادقانه وارد نساخت.
این کتاب در سال 1385 توسط آقای بیژن کیانی جمع آوری و تنظیم شد و در تیراژ 3000نسخه و با قیمت 2000 تومان به چاپ رسیده است.

 
كتاب اسارت قطعه‌اي از بهشت بود PDF چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۱ ساعت ۰۷:۵۲

كتاب اسارت قطعه‌اي از بهشت بود

 

 

 

مؤلف: ميرابيان، عبدالامير ... [و ديگران]

ناشر: ادب امروز

سال انتشار: 1388

اين كتاب دربرگيرنده خاطرات اسارت تعدادي از آزادگان سرافراز  مي‌باشد كه با بياني ساده و شيوا به ذكر وقايع و تجربيات دوران پرمخاطره‌ي اسارت در اردوگاه‌هاي رژيم بعث عراق پرداخته است. نگارنده در اين اثر از اعتصاب غذا در اردوگاه، شكنجه با اتو، گرفتن سوت آمار از عراقي‌ها، منافقان و جاسوسان، آموزش و ورزش اسرا و ديگر تجربيات خود و دوستان از روزهاي اسارت سخن گفته است. اين كتاب شامل خاطراتي از اردوگاه رمادي و بين‌القفسين مي‌باشد. نويسنده اين كتاب با تقدير از اثر ويكتور فرانكل اسير در اردگاه كار اجباري آلمان با عنوان "انسان در جستجوي معنا"، به بيان رشادت‌ها و استقامت در اسراي ايراني پرداخته است.

 
معرفي كتاب هزار شب و يك شب PDF چاپ نامه الکترونیک
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۰۸:۴۶

«... بعدها كه اسير شدم و همة سختي‌ها و مشكلات دوران اسارت را تجربه كردم، دريافتم اسارت يك دانشگاه است. دانشگاهي كه همة رشته‌هاي تحصيلي آن به شكل عملي تدريس مي‌شود. از معارف، جامعه‌شناسي، روان شناسي، علوم اجتماعي و سياسي گرفته تا رشته‌هاي ديگري چون معماري، نظامي و پزشكي...»

كتاب هزار شب و يك شب شامل خاطرات هزار و يك شب اسارت نويسنده در اردوگاه‌هاي رژيم بعث است كه علاوه بر اشارات تاريخي به ذكر حوادث و وقايع دوران اسارت و مجموعه حوادث و اتفاقات شخصي‌اي كه براي نويسنده رخ داده، پرداخته است.

كتاب هزار شب و يك شب تأليف آزاده بيژن كريمي در سال 1389 در 360 صفحه و توسط انتشارات پيام آزادگان به چاپ رسيده است.

 
معرفي كتاب به لطافت باران PDF چاپ نامه الکترونیک
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۰۸:۴۶

سيد آزادگان با درايت و هوشياري در دوران اسارت همچون ملجاء آزادگان، ايشان را در مسير پرپيچ و خم و طاقت فرساي اسارت، به سوي رستگاري و سرافرازي رهبري كرد و در اين راه سختي‌هاي بسياري را به جان خريد.

اين كتاب مجموعه خاطراتي از تعدادي از آزادگان در ارتباط با سيد آزادگان حاج آقا ابوترابي، در طول دوران مقاومت و پس از آزادي از بند اسارت، مي‌باشد.

به لطافت باران بيانگر گوشه‌هايي از شخصيت والا و كم‌نظير مرحوم ابوترابي است.

كتاب به لطافت باران، به اهتمام آزاده بيژن كياني گردآوري شده و در سال 1389 در 60 صفحه و توسط انتشارات پيام آزادگان به چاپ رسيده است.

 
معرفي كتاب تبسم اشكها PDF چاپ نامه الکترونیک
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۰۸:۴۵

مطالعه كتاب تبسم اشكها ، خاطرات شيرين آزاده اكبرنيا، كه با قلمي شيوا، جذاب و صادقانه نوشته شده است براي نسلي كه آن دوره را تجربه نكرده‌اند، بازنمون اين معماست كه چرا دولت عراق با همة حمايت‌هاي ابرقدرت‌ها و كشورهاي ثروتمند منطقه، هرگز نتوانست نه در جبهه و نه حتي در اردوگاه‌هاي اسرا كمترين موفقيتي كسب كند.

تبسم اشكها كتابي است شامل عناوين متنوعي از خاطرات و تجربيات اسارت و زندگي اردوگاهي نگارنده كه بسيار صادقانه به خواننده منتقل مي‌شود.تجربياتي كه خواننده بدون ترديد، امكان استفاده از آن‌ها را، در همه دوران‌هاي زندگي پيدا مي‌كند. وي توضيح مي‌دهد چگونه به راحتي مي‌شود با سختي‌هاي طاقت‌فرسا كنار آمد، چگونه برخي قضاوت‌هاي سطحي و تدبيرهاي نابجا، آنچه را كه دشمن از انجامش ناتوان بوده به انجام مي‌رساند و... .

كتاب تبسم اشكها نوشته عبدالحميد اكبرنيا در سال 1389 در 262 صفحه و با قيمت 45000 ريال توسط انتشارات پيام آزادگان به چاپ رسيده است.

 
<< ابتدا < قبلی 1 2 3 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 3

نظرسنجی

شما از جوملا چه استفاده ای می کنید؟
 

آمار سایت

OS : Linux s
PHP : 5.6.38
MySQL : 5.5.60-MariaDB
زمان : ۰۰:۲۰
ذخیره سازی : غیرفعال
GZIP : غیرفعال
اعضا : 13771
محتوا : 1910
پیوندها : 6
بازدیدهای محتوا : 1501752

نظرسنجی

نظر شما در رابطه با اطلاع رسانی سایت چیست ؟

خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 100%

تعداد آرا: 1
The voting for this poll has ended on: 11 آبان 1391 - 09:35

ماژول اسکرول جوملا