امروز : پنجشنبه, ۲۴. آبان ۱۳۹۷
VTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM Slideshow

معرفی موسسه خراسان
معرفی موسسه پیام آزادگان خراسان(خانه آزادگان) PDF چاپ نامه الکترونیک
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۱۷

موسسه فرهنگی پیام آزادگان خراسان در اردیبهشت 1390 با موافقت مدیر عامل محترم موسسه مرکزی تهران و قبول مسئولیت توسط حجه الاسلام دکتر موحدی در مشهد تاسیس شد. و بیش از یک سال فعالیتهای موسسه در محلهای اجاره ای و موقت طبق اساسنامه تدوین شده در موسسه مرکزی ادامه یافت ، تا اینکه سرانجام پیگیری های مسئولین موسسه استان و همکاری و حمایت تهران، در مرداد ماه 1391 منجر به تملک یک فضای ثابت در مشهد گردید.

این محل پس از آن به نام « خانه آزادگان » محل تجمع آزادگان و خانواده های گرامی شان و مکان مناسبی برای برگزاری مجالس و محافل مذهبی ، کلاسهای فرهنگی، ورزشی و آموزشی و برگزاری سفرهای تفریحی و اردوهای موضوعی گردید.

و با استمداد از عنایات الهی و بهره مندی از همجواری مضجع شریف آقا علی ابن موسی الرضا علیه السلام فعالیتهای موسسه مورد توجه آزادگان عزیز و خانواده های محترمشان قرار گرفته و با استقبال این قشر ایثارگر در مشهد مقدس تا کنون برکات خوبی داشته است.

خانه آزادگان اکنون با 5 نیروی ثابت که بیشتر از آزادگان سرافراز هستند و بیش از 30 نیروی افتخاری و پاره وقت از آزادگان و فرزندانشان در حال خدمت رسانی به آزادگان می باشد.

امید می رود با پیگیری و ارتباط تنگاتنگی که با شهرستانهای استان برقرار گردیده این موهبات به کل استان گسترش یافته و کلیه آزادگان عزیز تحت پوشش فعالیت های فرهنگی قرار گیرند .

 


نظرسنجی

شما از جوملا چه استفاده ای می کنید؟
 

آمار سایت

OS : Linux s
PHP : 5.6.38
MySQL : 5.5.60-MariaDB
زمان : ۰۴:۴۳
ذخیره سازی : غیرفعال
GZIP : غیرفعال
اعضا : 13310
محتوا : 1910
پیوندها : 6
بازدیدهای محتوا : 1480349

نظرسنجی

نظر شما در رابطه با اطلاع رسانی سایت چیست ؟

خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 100%

تعداد آرا: 1
The voting for this poll has ended on: 11 آبان 1391 - 09:35

ماژول اسکرول جوملا