امروز : چهارشنبه, ۳۰. خرداد ۱۳۹۷
VTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM Slideshow

اخبار

برگزاری جلسه رابطین و مسئولین هیأت های آزادگان خراسان رضوی

PDFچاپنامه الکترونیک

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت

۱۴
مرداد
۱۳۹۶

 

هم زمان با دهه کرامت دومین جلسه هم اندیشی فصلی رابطین و مسئولین هیأت های آزادگان شهرستان های بردسکن، تربت حیدریه، سبزوار، کاشمر، نیشابور و مشهد مقدس روز چهار شنبه 11 مرداد 1396 با حضور مسئولین پیام آزادگان خراسان رضوی و آقای رجایی مدیریت و آقای رمضانی معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثار گران نیشابور در باشگاه فرهنگی فجر این شهرستان برگزار شد.


در این جلسه آقای رجایی مدیریت محترم بنیاد شهید ضمن عرض خیر مقدم درباره ی اهمیت دیدار و همایش های آزادگان مطالبی بیان و در ادامه معاونت فرهنگی بنیاد در خصوص حضور فعال آزادگان در جامعه و انتقال میراث گرانبهای ارزشهای دفاع مقدس به نسلهای آینده تأکید نمودند و سپس مسئولین هیأت ها، گزارش کار سه ماهه خود را بیان و در ادامه در خصوص برنامه های سالگرد ورود و همایش استانی آزادگان هم فکری و هم اندیشی های لازم انجام شد و در پایان، شرکت کنندگان از اردوگاه تفریحی باغرود که محل همایش استانی آزادگان خراسان رضوی می باشد بازدید نمودند.

 


آخرین به روز رسانی در شنبه ۲۸ بهمن -۲ ساعت ۰۰:۰۰
 

گزارش برگزاری دعای ندبه آزادگان مشهد مقدس

PDFچاپنامه الکترونیک

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت

۰۷
مرداد
۱۳۹۶

به گزارش واحد اطلاع رسانی پیام آزادگان خراسان رضوی:

هم زمان با هفته کرامت و طبق برنامه ماهیانه در اولین جمعه ماه ذی القعده ، دعای ندبه آزادگان مشهد مقدس روز جمعه 6 مرداد ماه 1396 در محل دفتر موسسه فرهنگی پیام آزادگان خراسان برگزار شد .

 

 

این مراسم با حضور جمعی از آزادگان و خانواده های محترمشان با قرائت دعای ندبه توسط آزادگان گرامی آقای حسینی و آقای فلاح آغاز، سپس آزاده گرامی جناب آقای دکتر فرهمند در خصوص طب سنتی و تغذیه مناسب مطالب مفیدی بیان ، و در پایان شرکت کنندگان با آش اسارتی پذیرایی شدند.

 

آخرین به روز رسانی در شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۹
   

گزارشی از برگزاری جشن میلاد حضرت معصومه (س)

PDFچاپنامه الکترونیک

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت

۰۷
مرداد
۱۳۹۶

به مناسبت میلاد بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه (س) و گرامیداشت روز دختر و دهه کرامت حدود 500 نفر از همسران آزاده و دخترانشان روز سه شنبه 3 تیر ماه 1396 در مراسم جشنی که با همکاری موسسه فرهنگی پیام آزادگان خراسان و آستان قدس رضوی و بنیاد شهید برگزار شد در رواق کوثر حرم مطهر ، شرکت کردند .و در پایان صبحانه را در میهمانسرای حضرت صرف نمودند .

 


آخرین به روز رسانی در شنبه ۲۸ بهمن -۲ ساعت ۰۰:۰۰
   

گزارشی از اردوی زیارتی آزادگان تربت حیدریه به مشهد مقدس

PDFچاپنامه الکترونیک

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت

۰۷
مرداد
۱۳۹۶

به مناسبت میلاد مبارک حضرت فاطمه معصومه (س) و فرارسیدن دهه کرامت ، اردوی زیارتی یک روزه دویست نفر از خانوادهای محترم آزادگان شهرستان تربت حیدریه به مشهد مقدس و بهرمندی از غذای حضرت و برنامهای فرهنگی حرم مطهرحضرت رضا (ع) با همکاری  موسسه فرهنگی پیام آزادگان خراسان ، بنیاد شهید و آستان قدس رضوی روز چهار شنبه 4 تیر ماه 1396 برگزار شد .

 

 


آخرین به روز رسانی در شنبه ۲۸ بهمن -۲ ساعت ۰۰:۰۰
   

گزارشی از اردوی تفریحی همسران آزاده به شهرستان کلات

PDFچاپنامه الکترونیک

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت

۰۷
مرداد
۱۳۹۶

با برنامه ریزیهای انجام شده و به مناسبت میلاد با برکت حضرت فاطمه معصومه (س)پس از فراخوان عمومی، تعداد 70 نفر از همسران محترم آزادگان مشهد مقدس روز سه شنبه 3 مرداد ماه 1396 با همت موسسه فرهنگی پیام آزادگان خراسان در یک اردوی دو روزه به مقصد شهرستان کلات شرکت نمودند .

 


این اردو به منظور ایجاد نشاط و شادابی همسران آزادگان برگزار شد ، شرکت کنندگان از روستای زیبای قلعه نو و آبشار زاوین و اماکن تفریحی و تاریخی شهرستان کلات بازدید  و در یک  جمع دوستانه به بیان خاطرات خود از زمان اسارت و زندگی با آزادگان پرداختند .

در پایان جا دارد از زحمات خانم جلالی همسر آزاده گرامی دکتر فریمانی جهت همکاری بی شائبه دربرنامه ریزی ، اسکان و پذیرایی از شرکت کنندگان تشکر نمائیم .

 

آخرین به روز رسانی در شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۴۰
   

صفحه 8 از 164

<< ابتدا < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

نظرسنجی

شما از جوملا چه استفاده ای می کنید؟
 

آمار سایت

OS : Linux s
PHP : 5.6.20
MySQL : 5.5.31
زمان : ۱۹:۲۱
ذخیره سازی : غیرفعال
GZIP : غیرفعال
اعضا : 9017
محتوا : 1899
پیوندها : 6
بازدیدهای محتوا : 1390485

نظرسنجی

نظر شما در رابطه با اطلاع رسانی سایت چیست ؟

خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 100%

تعداد آرا: 1
The voting for this poll has ended on: 11 آبان 1391 - 09:35

ماژول اسکرول جوملا